Node Layout builder (8.x-2.1) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: node
am: አንጓ

en: Close
am: ዝጋ

en: block
am: ጥምር

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
