Node Layout builder (8.x-2.1) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Add
be: Дадаць

en: Audio
be: Аўдыё

en: URL
be: Спасылка

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload image
be: Загрузіць выяву

en: Node
be: Вузел

en: Bottom
be: Знізу

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: node
be: матэрыял

en: Background color
be: Колер фона

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: block
be: блок

en: Map
be: Мапа

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Info
be: Інфармацыя

en: video
be: відэа

en: About
be: Аб

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: Image style
be: Стыль выявы

en: View mode
be: Лад выгляду
