Node Layout builder (8.x-2.1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Save changes
nn: Lagre endringar

en: Close
nn: Lukk

en: Info
nn: Informasjon
