Node Layout builder (8.x-2.2) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Add
bg: Добави

en: Audio
bg: Музика

en: hidden
bg: скрит

en: Text
bg: Текст

en: Node
bg: Материал

en: Bottom
bg: Дъно

en: Url
bg: URL

en: node
bg: възел

en: Button
bg: Бутон

en: Save changes
bg: Запази промените

en: block
bg: блок

en: Right
bg: Дясно
