Node Layout builder (8.x-2.2) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Node
ne: नोड

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: node
ne: नोड

en: Button
ne: बटन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Info
ne: जानकारी

en: Font color
ne: फन्ट रङ

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
