Node Layout builder (8.x-2.2) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Add
os: Бафтау
