Node Layout builder (8.x-2.4) - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Background
hr: Pozadina

en: hidden
hr: skriven

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Section
hr: Sekcija

en: Text
hr: Tekst

en: Upload image
hr: Otpremi sliku

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Attributes
hr: Atributi

en: Button
hr: Gumb

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: block
hr: blok

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Font color
hr: Boja fonta

en: About
hr: Opis

en: Styles
hr: Stilovi

en: Image style
hr: Stil slike
