Node Layout builder (8.x-2.4) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Audio
ml: ഓഡിയോ

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Node
ml: നോഡ്

en: Drupal
ml: ഡ്രൂപ്പൽ

en: Info
ml: വിവരം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
