Node Layout builder (8.x-2.4) - en to hu translation catalogue (69 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: None
hu: Nincs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Font
hu: Betűtípus

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background
hu: Háttér

en: Audio
hu: Hanganyag

en: hidden
hu: rejtett

en: URL
hu: Webcím

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Section
hu: Szakasz

en: Text
hu: Szöveg

en: Layout
hu: Elrendezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Upload image
hu: Kép feltöltése

en: Node
hu: Tartalom

en: Url
hu: Webcím

en: Success
hu: Sikeres

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: node
hu: tartalom

en: Border
hu: Keret

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Attributes
hu: Attribútumok

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Save changes
hu: Változások mentése

en: Close
hu: Bezár

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: block
hu: blokk

en: Font size
hu: Betűméret

en: Map
hu: Térkép

en: Info
hu: Infó

en: Font color
hu: Betűszín

en: Double
hu: Dupla

en: Dotted
hu: Pontozott

en: Dashed
hu: Vonalas

en: Solid
hu: Tömör

en: Groove
hu: Völgy

en: Ridge
hu: Hegygerinc

en: Inset
hu: Sülyesztett

en: Outset
hu: Kiemelkedő

en: Border color
hu: Keretszín

en: video
hu: videó

en: Select a block
hu: Blokk kiválasztása

en: Data
hu: Adat

en: About
hu: Leírás

en: Column
hu: Oszlop

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Inherit
hu: Öröklés

en: Row
hu: Sor

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Styles
hu: Stílusok

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Image style
hu: Képstílus

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Save Layout
hu: Elrendezés mentése

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: The entity id.
hu: Az entitás azonosítója.

en: Image link
hu: Képhivatkozás

en: Danger
hu: Veszély

en: Plugin detected
hu: Bővítmény megtalálva
