Node menus (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Parent item
fi: Yläkohta

en: Available menus
fi: Käytettävissä olevat valikot

en: The menus available to place links in for this content type.
fi: Tätä sisältötyyppiä varten käytettävissä olevat valikot.

en: Default parent item
fi: Oletus- valikossa ylemmän tason valikkokohta

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
fi: Valitse se valikkokohta, joka on oletuksena valikkokohdan ylätasona sisällön luontilomakkeessa.
