Node menus (3.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Parent item
hr: Nadređena stavka

en: Available menus
hr: Dostupni izbornici

en: The menus available to place links in for this content type.
hr: Izbornici u koje se stavke ovog sadržaja mogu umetnuti kao poveznice.

en: Default parent item
hr: Zadana nadređena stavka

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
hr: Odaberite izbornik koji će biti zadana nadređena stavka za novu poveznicu u obrascu uređivanja sadržaja.
