Node menus (3.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Parent item
el: Γονικό στοιχείο

en: Available menus
el: Διαθέσιμα μενού

en: The menus available to place links in for this content type.
el: Τα μενού που θα είναι διαθέσιμα με δυνατότητα τοποθέτησης συνδέσμων μέσα σε αυτά, για αυτόν τον τύπο περιεχομένου.

en: Default parent item
el: Προεπιλεγμένο γονικό στοιχείο

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
el: Επιλέξτε το στοιχείο μενού που θα είναι το προεπιλεγμένο γονικό στοιχείο του νέου συνδέσμου στη φόρμα υποβολής του περιεχομένου.
