Node menus (3.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Available menus
lt: Galimi meniu

en: The menus available to place links in for this content type.
lt: Meniu kuriuose bus galima patalpinti šio turinio tipo nuorodas.

en: Default parent item
lt: Numatytasis tėvinis elementas

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
lt: Pasirinkite meniu elementą kuris turinio kūrimo formoje bus numatytasis naujos meniu nuorodos tėvukas.
