Node menus (3.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Parent item
ro: Articol părinte

en: Available menus
ro: Meniuri disponibile

en: The menus available to place links in for this content type.
ro: Meniurile disponibile pentru a plasa legăturile pentru acest tip de conținut.

en: Default parent item
ro: Element părinte implicit

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
ro: Alegeți elementul de meniu pentru a fi părintele implicit al unei legături noi în formularul de editare conținut.

en: The selected menu item is not under one of the selected menus.
ro: Elementul de meniu selectat nu este sub unul dintre meniurile selectate.
