Node menus (3.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: Available menus
sk: Dostupné menu

en: The menus available to place links in for this content type.
sk: Menu, do ktorých bude možné umiestniť odkazy pre tento typ obsahu.

en: Default parent item
sk: Predvolená nadradená položka

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
sk: Vyberte položku menu, ktorá bude predvolený rodič pre nový odkaz vo formulári pre vytváranie obsahu.
