Node Order by Term (1.0.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Published
bg: Публикувано

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Order
bg: Поръчка

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
