Node Order by Term (1.0.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Order
hi: क्रम

en: Not published
hi: प्रकाशित नहीं हुआ

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन

en: There is no @label yet.
hi: अभी तक कोई @label नहीं है
