Node Order by Term (1.0.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Published
lv: Publicēts

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Order
lv: Secība

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Weight for @title
lv: Svars @title
