Node Order by Term (1.0.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Published
ru: Опубликовано

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Order
ru: Порядок

en: Not published
ru: Не опубликовано

en: Order nodes
ru: Изменить порядок

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: There is no @label yet.
ru: @label ещё нет.
