Node Order by Term (1.0.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Not published
cs: Skryto

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: There is no @label yet.
cs: Zatím není žádný @label.
