Node Order by Term (1.0.1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
