Node Order by Term (1.0.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Published
ar: منشور

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Order
ar: الترتيب

en: Not published
ar: لم ينشر

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
