Node Order by Term (1.0.3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Not published
bo: ཁྱབ་སྤེལ་བྱས་མེད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
