Node Order by Term (1.0.3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Published
bs: Objavljeno

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Order
bs: Poredak

en: Not published
bs: Nije objavljeno
