Node Order by Term (1.0.3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Published
gl: Publicado

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Order
gl: Orde

en: Not published
gl: Non publicado

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: There is no @label yet.
gl: Aínda non hai @label.
