Node Order by Term (1.0.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Published
jv: Dipacak

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Order
jv: Urutan

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
