Node Order by Term (1.0.0) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Order
lt: Tvarka

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: There is no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
