Node Order by Term (1.0.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Not published
ne: अप्रकाशित
