Node Order by Term (1.0.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Published
sv: Publicerad

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Order
sv: Ordning

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: There is no @label yet.
sv: Det finns ingen @label ännu.
