Node Paypal Payment (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: On
ar: في

en: Settings
ar: الإعدادات

en: settings
ar: إعدادات

en: Off
ar: إيقاف

en: Amount
ar: المبلغ

en: Live
ar: مباشر
