Node Paypal Payment (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Id
bo: ཨང་རྟགས
