Node Paypal Payment (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: On
fa: روشن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: settings
fa: تنظیمات

en: Off
fa: خاموش

en: Id
fa: شناسه

en: Amount
fa: مقدار

en: Payment Status
fa: وضعیت پرداخت

en: Fee
fa: کارمزد
