Node Paypal Payment (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: On
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: settings
oc: paramètres

en: Off
oc: Desactivat

en: Amount
oc: Montant
