Node Paypal Payment (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: On
is: Virkjað

en: Settings
is: Stillingar

en: settings
is: stillingar

en: Off
is: Af

en: Amount
is: Upphæð

en: Fee
is: Þóknun
