Node Paypal Payment (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: On
id: Pada

en: Settings
id: Pengaturan

en: settings
id: pengaturan

en: Off
id: Matikan

en: Amount
id: Jumlah

en: Live
id: Langsung
