Node Paypal Payment (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Title
fr: Titre

en: On
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: settings
fr: paramètres

en: Off
fr: Désactivé

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Amount
fr: Montant

en: Payment Status
fr: Statut du paiement

en: Live
fr: En direct

en: Fee
fr: Frais

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: Payment options
fr: Options de paiement

en: Thank you
fr: Merci

en: Additional settings
fr: Réglages additionnels

en: General options
fr: Options générales
