Node Paypal Payment (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: On
it: Acceso

en: Settings
it: Impostazioni

en: settings
it: impostazioni

en: Off
it: Spento

en: Amount
it: Importo

en: Payment Status
it: Stato del pagamento

en: Fee
it: Corrispettivo

en: Additional settings
it: Impostazioni aggiuntive
