Node Paypal Payment (8.x-1.5) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: On
da: Tilsluttet

en: Settings
da: Indstillinger

en: settings
da: indstillinger

en: Off
da: Afbrudt

en: Amount
da: Beløb

en: Payment Status
da: Betalingsstatus

en: Live
da: Eksisterende

en: Fee
da: Gebyr

en: General options
da: Generelle indstillinger
