Node Paypal Payment (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: On
nl: Aan

en: Settings
nl: Instellingen

en: settings
nl: instellingen

en: Off
nl: Uit

en: Id
nl: ID

en: Amount
nl: Bedrag

en: Payment Status
nl: Betaalstatus

en: Fee
nl: Extra kosten

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: General options
nl: Algemene instellingen
