Node Paypal Payment (8.x-1.6) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: On
et: Sees

en: Settings
et: Seaded

en: settings
et: sätted

en: Off
et: Väljas

en: Id
et: ID

en: Amount
et: Kogus

en: Payment Status
et: Maksmise olek

en: Fee
et: Tasu

en: Sandbox
et: Liivakast
