Node Paypal Payment (8.x-1.6) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: On
he: פעיל

en: Settings
he: הגדרות

en: settings
he: הגדרות

en: Off
he: כבוי

en: Amount
he: כמות

en: Live
he: חי

en: Thank you
he: תודה רבה!
