Node Paypal Payment (8.x-1.6) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: On
hu: Be

en: Settings
hu: Beállítások

en: settings
hu: beállítások

en: Off
hu: Ki

en: Id
hu: Azonosító

en: Amount
hu: Összeg

en: Payment Status
hu: Fizetési állapot

en: Live
hu: Élő

en: Fee
hu: Díj

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Thank you
hu: Köszönjük

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: General options
hu: Általános beállítások
