Node Paypal Payment (8.x-1.6) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: General options
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಆಯ್ಕೆಗಳು
