Node read time (8.x-1.11) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Container
sv: Grupp

en: 1 minute | @count minutes
sv[0]: 1 minut
sv[1]: @count minuter

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: 1 second | @count seconds
sv[0]: 1 sekund
sv[1]: @count sekunder

en: Unit of time
sv: Tidsenhet
