Node read time (8.x-1.15) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Container
ru: Контейнер

en: 1 minute | @count minutes
ru[0]: @count минута
ru[1]: @count минуты
ru[2]: @count минут

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: 1 second | @count seconds
ru[0]: @count секунда
ru[1]: @count секунды
ru[2]: @count секунд

en: Unit of time
ru: Единица времени
