Node read time (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Container
hu: Tároló

en: 1 minute | @count minutes
hu[0]: 1 perc
hu[1]: @count perc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 1 second | @count seconds
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: @count másodperc

en: Unit of time
hu: Időegység
