Node Revision Delete (2.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
