Node Revision Delete (2.0.0-rc2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Default
am: ነባሪ

en: Configure
am: ውቀር
