Node Revision Delete (2.0.0-rc2) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Settings
bs: Postavke

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Revision
bs: Revizije
