Node Revision Delete (2.0.0-rc2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།
